fbpx
Start Aktualności “Coworking” w Dekadzie

“Coworking” w Dekadzie

przez Nysa Hot

Trwa odliczanie do otwarcia pierwszej nyskiej galerii. Inwestor odkrywa powoli kolejne karty. Wiemy, że wzorem innych centrów handlowych, w Dekadzie będzie działać strefa coworkingu.

Strefa coworkingu to forma przestrzeni do wspólnej pracy i spotkań biznesowych. W strefie będzie działać darmowe wi-fi. Model ten dobrze funkcjonuje przede wszystkim w dużych miastach i cieszy się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicieli wolnych zawodów, freelancerów oraz studentów. Inwestor na razie nie zdradza, na którym piętrze będzie zlokalizowana strefa.

W Dekadzie na obszernych wspólnych przestrzeniach pojawią się też tzw. wysepki, np. ze świeżo wyciskanymi sokami, czy też z akcesoriami. Inwestor ocenia, że galeria gotowa jest mniej więcej w 90%. Ukończony został m.in. garaż podziemny, meblowane są ubikacje i pomieszczenia techniczne, a przyszli najemcy Dekady prowadzą zaawansowane prace na urządzeniem sklepów. Wielkie otwarcie już 1 grudnia.

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź