Start Aktualności Cukry Nyskie wspierają Stal Nysę!

Cukry Nyskie wspierają Stal Nysę!

Cukry Nyskie po raz kolejny wspierają lokalny sport

przez Nysa Hot

Firma Cukry Nyskie po raz kolejny będzie wspierała Stal Nysę.  W trakcie uroczystej konferencji Prezesi Robert Prygiel oraz Andrzej Chomyszczak podpisali umowę sponsorską na sezon 2021/2022.

– Bardzo się cieszymy, że Cukry Nyskie przedłużają z nami współpracę na kolejny sezon. To ważny sponsor, który jest z Klubem już od wielu lat. Pragnę również zaznaczyć, że duży udział w kontynuacji tej umowy ma były Prezes Marek Majka – mówił Prezes STALI Nysa S.A. Robert Prygiel.

To kolejny rok, gdy Cukry Nyskie wspierają lokalny sport, w tym siatkówkę. Przypomnijmy, że firma w tym roku wsparła choćby organizowany w czerwcu Bieg Nyski, a także Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej.

– Jako Prezes Spółdzielni Pracy Cukry Nyskie mogę powiedzieć, że decyzja o sponsorowaniu klubu Stal Nysa na kolejny sezon była dla nas z jednej strony oczywista, ponieważ bardzo ważne jest dla nas wspieranie aktywności sportowej oraz lokalnego klubu, a z drugiej strony niełatwa ze względu na obecną trudną sytuację rynkową spowodowaną COVID 19.  Mamy nadzieję, że również w kolejnych sezonach będziemy mogli razem współpracować – mówił w trakcie konferencji Prezes Cukrów Nyskich Andrzej Chomyszczak.

Foto: Stal Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź