Start Aktualności Cukry Nyskie wspierają wydarzenia sportowe

Cukry Nyskie wspierają wydarzenia sportowe

przez Nysa Hot

Cukry Nyskie kolejny raz grają z KS Beach Volley Nysa.

– Zostaliśmy sponsorem Turniejów Siatkówki Plażowej kobiet i mężczyzn, przy Jeziorze Nyskim! Oczywiście odbędzie się również nasz specjalny Finał Mistrzostw pod nazwą: 75 LAT CUKRÓW NYSKICH . Już 4 i 5 sierpnia. Do zobaczenia na głównej plaży przy Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina” w Skorochowie.  Start turnieju już w czerwcu! – informują Cukry Nyskie.

– Jesteśmy niezwykle podekscytowani , że możemy ogłosić podpisanie umowy i kontynuację naszej niezwykłej współpracy z Cukrami Nyskimi podczas nadchodzących Mistrzostw Nysy w siatkówce plażowej. Jest to nie tylko turniej, ale także wyjątkowa okazja do celebrowania 75-letniej historii smaku i pasji, którą Cukry Nyskie przynoszą na nasze stoły od ponad pół wieku. Od samego początku naszej współpracy Cukry Nyskie były nieodłączną częścią naszych wydarzeń. Ich wsparcie nie tylko podkreśla ich zaangażowanie w lokalną społeczność, ale także podkreśla ich pasję do promowania aktywnego trybu życia i zdrowego stylu życia. To właśnie ta harmonia wartości sprawia, że nasza współpraca jest tak wyjątkowa – informuje KS Beach Volley Nysa.

Foto: Cukry Nyskie/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź