Start Hot Ćwierćfinalistka konkursu Miss Polonia w Nysie!

Ćwierćfinalistka konkursu Miss Polonia w Nysie!

przez Nysa Hot

Prosto z Opola na Letnią Galę Tańca w Nyskim Domu Kultury przyjedzie Wiktoria Mientus, ćwierćfinalistka konkursu Miss Polonia i wielka miłośniczka tańca orientalnego.

– Wiktoria to opolska tancerka, która swoją przygodę z tańcem orientalnym rozpoczęła w 2014 roku. Jest laureatką wielu polskich i zagranicznych konkursów. Czynnie bierze udział w festiwalach oraz warsztatach. Tańcząc klasykę czuje się jak ryba w wodzie a koleżanki z zespołu nazywają ją mistrzynią improwizacji. Lekka, zwiewna, ale równocześnie dynamiczna i z charakterem – mówi Anna Kołodziej, instruktorka zespołu Nashita Bellydance Group.

Letnia Gala Tańca odbędzie się 4 czerwca w Nyskim Domu Kultury. Początek o godz. 17.00. Na scenie zobaczymy około 100 tancerzy w 35 choreografiach. Artyści zaprezentują różne style tańca. Swoje możliwości pokażą m.in. półfinaliści programu „Mam talent”.

Foto: Nashita Bellydance Group/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź