Start Hot Czekaliśmy dekadę… Galeria wreszcie otwarta!

Czekaliśmy dekadę… Galeria wreszcie otwarta!

przez Nysa Hot

– Dziś w Nysie upadła komuna – to jeden z komentarzy klientów pierwszej w Nysie galerii. Punktualnie od 12.00 pierwsze osoby mogły zrobić zakupy w sklepach, których do tej pory nie było w naszym regionie. Po latach zawirowań i blokowania inwestycji, wreszcie możemy cieszyć się z nowoczesnego obiektu handlowego w naszym mieście.

Home&You, Douglas, Pizza Corner, Smyk, Carrefour Market, Dealz, Empik, Johny Coffee – to tyle niektóre z marek, które przyciągnęły na otwarcie galerii Dekada tłumy mieszkańców Powiatu Nyskiego. Choć nie było przecięcia wstęgi i planowanych atrakcji, warszawska spółka i tak zrobiła ogromny prezent na święta. Powstanie galerii mocno może namieszać na rynku i wymusić na przedsiębiorcach większą elastyczność na potrzeby klientów.

– Upór i konsekwencja z naszej strony zaowocowały. Jestem dumny, że udało się nam otworzyć galerię w takim wymiarze.  Udało się nam również zachować elementy dawnej architektury, która tu była. – mówi Ryszard Urbański, dyrektor d/s inwestycji w spółce Dekada.

Na razie, z powodu pandemii nie wszystkie lokale zostały otwarte. Do czerwca musimy poczekać na pierwsze seanse w nowym kinie. Na szybkie odmrożenie branży liczą również restauratorzy. – Na dzisiaj mamy wszystko na wynos, ale i tak warto przyjść po nasze pyszności – mówi Janina Janik z Johny Coffee. –  Kawa, lody, gofry premium – dla każdego coś dobrego!  Przyszłościowo myślimy również o ofercie m.in. dla wegan. Co ciekawe, kładąc telefon na blacie tego punktu, możemy go doładować.

Wśród wysepek handlowych wyróżniała się firma Teleforium z dużym asortymentem akcesoriów telefonicznych.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘC Z OTWARCIA DEKADY >>> link

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź