Start Hot Czy w tym roku odbędą się Dni Nysy?

Czy w tym roku odbędą się Dni Nysy?

przez Nysa Hot

W zeszłym roku w naszym regionie nie odbyły się najważniejsze wydarzenia i imprezy kulturalne. Przez pandemię koronawirusa odwołano m.in. Festiwal Ognia i Wody, Lato Kwiatów w Otmuchowie i balonowy Aeropiknik w Paczkowie. Nie było także tradycyjnych Dni Nysy. Czy w tym roku impreza powróci do kalendarza wydarzeń?

-Chcielibyśmy, aby w tym roku odbyły się i Dni Nysy. Natomiast czy tak będzie, czas pokaże. Obostrzenia  wciąż w naszym kraju funkcjonują – mówi Kordian Kolbiarz, Burmistrz Nysy. – Jeżeli będzie taka możliwość, to chcemy zorganizować Święto Miasta. Bierzemy jednak pod uwagę, że w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, wydarzenie może się nie odbyć.

Dni Nysy odbywały się zawsze w ostatni weekend maja na stadionie przy ulicy Kraszewskiego. Wydarzenie trwało trzy dni. Ostatnia edycja odbyła się w 2019r. Wystąpili wówczas Blue Cafe, Virgin, Golec uOrkietra, i Piersi .

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź