Start Hot Czym Ośrodek AKWA Marina uraczy nasze podniebienia?

Czym Ośrodek AKWA Marina uraczy nasze podniebienia?

przez Nysa Hot

Smakosze i fani kulinarnych imprez z pewnością będą zachwyceni. W nadchodzącym sezonie, oprócz hitowego Festiwalu Pierogów, AKWA Marina zorganizuje też imprezy, których zeszłego lata nie było za względu na pogodę. Chodzi m.in. o Festiwal Pizzy i Sushi i Festiwal Czekolady.

Ubiegłoroczna premierowa edycja Festiwalu Pierogów nad Jeziorem Nyskim to było prawdziwe szaleństwo. Po godzinie znikło kilka tysięcy pierogów! Po dwóch, nie było już co dzielić. U wystawców w strefie gastronomicznej ośrodka rekreacji AKWA Marina serwowano m.in. pierogi ruskie, ukraińskie, z kaszą oraz z mięsem.

Najwięcej sprzedawano w opcji mix., co pokazuje, że Nysianie koniecznie chcieli spróbować różnych smaków. Niektóre gospodynie oferowały wypieki, czy też gołąbki z kaszą i ziemniakami.

W tym sezonie do niezwykłego popularnego Festiwalu Pierogów dołączą też kolejne kulinarne wydarzenia: dla fanów kuchni włoskiej i azjatyckiej będzie Festiwal Pizzy i Sushi, a dla amatorów słodkości Festiwal Czekolady.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź