Start Inwestycje Dekada bierze znane marki

Dekada bierze znane marki

przez Nysa Hot

Reserved, House, Cropp i Sinsay należące do grupy LPP to już pewni najemcy galerii powstającej przy ul. Kolejowej. Łącznie zajmą powierzchnię ponad 5 tys. m2. Zakupy będzie można zrobić także m.in. w CCC, Quiosque, Big Star, Diverse, Vistula i Wólczance,  Swiss, Yes i Briju.

Dekada Nysa w zamyśle inwestorów ma być najnowocześniejszym obiektem handlowym w cały regionie. W trzykondygnacyjny budynku zaplanowano około 80 lokali handlowo-usługowych oraz parking podziemny. Co ciekawe, nyska galeria ma być największą w dorobku spółki Dekada SA. – Cieszy nas, że niespełna 2 lata przed otwarciem obiekt cieszy się tak dużym zainteresowaniem najemców – mówi Aleksander Walczak, Prezes Zarządu Dekada S.A. – Dotychczas udało nam się zgromadzić najbardziej rozpoznawalne i cenione brandy, a z nowym rokiem możemy pochwalić się wzmocnieniem tenant mixu o marki modowe z portfolio LPP. To dla nas duży dowód zaufania i jednocześnie kolejne potwierdzenie wartości tego projektu – dodaje Walczak.

Galeria będzie miała do zaoferowania również coś dla osób czynnie uprawiających sport. 4F, Martes Sport i 50 style to sklepy, które zaopatrzą nas w potrzebne akcesoria. Jak zapowiadał w grudniu ubiegłego roku w wywiadzie dla nysahot prezes Walczak, w galerii pojawi się salon Empik. Kolejne znane marki to RTV Euro AGD, Vision Express, Orange, Rossmann,  Pepco oraz KiK. – Obok optymalnie skomponowanej oferty Dekada oferuje wszystkim klientom wygodę i możliwość realizacji szybkich codziennych zakupów – ocenia Aleksander Walczak. W strefie rozrywki do dyspozycji będą restauracje i kawiarnie, m.in. marki Grycan i So Coffee oraz multipleks.

Na placu budowy, jak na razie ujemne temperatury nie spowodowały opóźnień.

fot. Dekada SA

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź