Start Aktualności Dekada Nysa ma już rok!

Dekada Nysa ma już rok!

Pierwsza nyska galeria świętuje urodziny

przez Nysa Hot

Dokładnie rok temu miało miejsce otwarcie Dekady Nysa – największej i najnowocześniejszej galerii handlowej w okolicy. Dzięki doskonałej lokalizacji i bogatej ofercie handlowo-rozrywkowej, obiekt przyciąga klientów z całego miasta i nie tylko.
Właścicielem galerii Dekada Nysa jest Dekada SA – spółka, która od lat buduje i zarządza nieruchomościami komercyjnymi w całej Polsce. To najmłodsze, a zarazem największe centrum handlowe w jej portfolio. W dwupiętrowym obiekcie na klientów czeka ponad 60 sklepów, punktów usługowych, restauracje i kawiarnie, strefa rozrywki oraz podziemny parking na blisko 400 miejsc.

– Od otwarcia galerii cały czas pracujemy nad tym, aby nasz obiekt jak najlepiej odpowiadał na potrzeby naszych klientów. Oferta miała być i jest komplementarna, zarówno handlowa, usługowa, ale też rozrywkowa. Kierujemy ją do każdej grupy wiekowej, do klientów poszukujących nie tylko produktów lokalnych, ale też znanych marek sieciowych. Jej uzupełnieniem są eventy, które gromadzą całe rodziny. Dzięki temu z miesiąca na miesiąc obserwujemy, że liczba naszych odwiedzających stale rośnie. Ogromnie się cieszę, że Dekada Nysa zyskała uznanie wśród klientów. Z myślą o nich przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę – event z popularnymi polskimi projektantami mody – Paprockim & Brzozowskim, na który zaprosimy już wiosną. Żałujemy bardzo, że nie możemy zorganizować go już dziś, jednak pandemia pokrzyżowała nam plany. Mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo naszych klientów zdecydowaliśmy o przeniesieniu wydarzenia na późniejszy termin – mówi Maciej Kwit, Dyrektor galerii handlowej Dekada Nysa.

Dekada Nysa jest galerią otwartą na lokalnych przedsiębiorców, marki celujące w rynki regionalne oraz te obecne głównie w większych miastach. Potencjał blisko 50-tysięcznej Nysy wykorzystuje już ponad 60 firm, którzy tworzą ofertę handlową, usługową, rozrywkową i gastronomiczną. Wśród nich są firmy reprezentujące sektor spożywczy, modowy, obuwniczy, elektroniczny, beauty i drogeryjny, m.in.: Carrefour Market, Home&You, Douglas, Rossmann, RTV Euro AGD, Sizeer, Vistula/Wólczanka, Vision Express, 50 Style, Dealz, Cropp, House, Sinsay, Pepco, KiK, Martes Sport, 4F, Smyk, Diverse, Quiosque, Empik, Apart, Yes, W. Kruk, Ryłko, Tedi, Monnari, Tescoma, Play, Ziaja oraz Triumph, a także lokalni przedsiębiorcy – znana nyska burgerownia Pan Buła, Belfer, Pizza Corner, bar Pierożki u Belfra, John Coffee, kawiarnio-cukiernia American Donuts czy bar Hell’s Chicken.

W strefie rekreacyjno – rozrywkowej znajduje się ogólnodostępna strefa coworkingowa oraz sala zabaw dla dzieci Kids Play.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź