Start Aktualności Dekada wita wakacje z gwiazdami TikToka

Dekada wita wakacje z gwiazdami TikToka

przez Nysa Hot

Piątek, 24 czerwca to nie tylko dzień rozpoczęcia wakacji, ale też data wielkiego szaleństwa dla fanów TikToka. Gwiazdy najpopularniejszej aplikacji pojawią się w Dekadzie Nysa aby spotkać się ze swoimi fanami i zachęcić ich do wspólnej zabawy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00.

Czołowi Tik-tokarzy ponownie w Nysie

Po raz kolejny Galeria Dekada Nysa stanie się miejscem wielkiego show z udziałem polskich gwiazd TikToka. Tym razem galerię odwiedzi znana z ciekawostek Queen Seraphina, tancerz i choreograf Sebastian Kowalczyk, wielka miłośniczka zwierząt Polabotak, a także uwielbiani: Mans Ciapur Vechess i Krystian Ziętkowski. Każdy fan będzie mógł nie tylko zobaczyć swoich idoli na żywo, ale też wziąć udział w specjalnych atrakcjach przygotowanych przez popularnych twórców.

-Tik-Show to doskonała okazja do świętowania rozpoczęcia wakacji. Zeszłoroczna edycja wydarzenia pokazała, że tym eventom towarzyszą wielkie emocje. Nie inaczej będzie tym razem, ponieważ naszą galerię odwiedzą topowi twórcy internetu, którzy zaproszą swoich fanów do wspólnej zabawy – mówi Maciej Kwit, dyrektor galerii handlowej Dekada Nysa.

W programie wydarzenia Tik-Show znajdą się specjalnie przygotowane warsztaty taneczne i wielki pojedynek pomiędzy influencerami i ich fanami na najlepsze wideo. To także okazja do bliższego poznania swoich idoli i zadania im pytań w sesji Q&A. Atrakcją będzie także możliwość zdobycia autografów i wspólnych zdjęć i nagrań. Na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach Tik Show wstęp jest bezpłatny. Więcej szczegółów na stronie www.dekadanysa.pl

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź