Start Aktualności Dekada żegna lato z gwiazdami TikToka

Dekada żegna lato z gwiazdami TikToka

Frekwencja zaskoczyła organizatorów

przez Nysa Hot

Z okazji zakończenia wakacji w galerii Dekada zorganizowano nie lada gratkę dla młodzieży. Spotkanie z popularnymi TikTok’erami przyciągnęło do obiektu przy Kolejowej w Nysie prawdziwe tłumy.

Tik Show w Nysie przyciągnęło tłumy

Idole nastolatków poprowadzili specjalnie przygotowane warsztaty taneczne. W planie były także występy wokalne, battle wideo, seria Q&A i wspólne nagrania z idolami.

– Zakończenie wakacji z TikShow było doskonałą okazją nie tylko do spotkania swoich idoli i porozmawiania z nimi, ale przede wszystkim uczestniczenia w wyjątkowych pokazach i warsztatach tanecznych. Wśród naszych gości byli m.in. Sebastian Kowalczyk, znany tancerz i choreograf, czy Edzio, który zasłynął ze swoich freestyleowych umiejętności. To był dzień pełen niezapomnianych atrakcji i emocji – mówi Maciej Kwit, dyrektor galerii handlowej Dekada Nysa.

Było to dobre podsumowanie wakacji, a także udanego sierpnia w obiekcie handlowym. – Sierpień był dla naszych najemców bardzo udany – mówi Prezes Zarządu Dekada S.A., Aleksander Walczak. – Liczymy, że wraz z powrotem uczniów do szkół będzie jeszcze więcej odwiedzających.

TikTok to najpopularniejsza aplikacja mobilna wśród mediów społecznościowych, lubiana szczególnie przez nastolatków i młodzież. Na całym świecie pobrano ją już ponad 3 miliardy razy. Wśród znanych tzw. TikTok’erów są m.in. goście ostatnich wydarzeń w Dekadzie –Klaudia Bieszcz, Sebastian Kowalczyk, Anielskie Skrzydło, Ciapur i Edzio. W trakcie eventu TikTok’erzy poprowadzili specjalnie przygotowane warsztaty taneczne i zaprezentowali występy wokalne. Jedną z atrakcji dnia była także bitwa wideo pomiędzy influencerami. W sesji Q&A odpowiedzieli także na wszystkie pytania swoich followersów. Na zakończenie uczestnicy wydarzenia mogli zebrać od swoich idoli autografy, a także zrobić z nimi wspólne zdjęcia i nagrania.

fot. Galeria Dekada / Maria Kuziemka

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź