Start Aktualności Dezpower do walki z koronawirusem

Dezpower do walki z koronawirusem

przez Nysa Hot

Goświnowicka Bioagra ruszyła ze sprzedażą płynu do dezynfekcji rąk. Za 5 litrowy baniak z ponad 70-procentowym etanolem zapłacimy niespełna 60 złotych. Akcja Bioagry skierowana jest do społeczności lokalnej. Płyn nie nadaje się do spożycia.

Płyn kupimy w cenie wyprodukowania (1 l za 15,50 zł, zaś 5 l za 59,00 zł), wyłącznie przed Zakładem Produkcji Etanolu „Goświnowice”. Sprzedaż ruszyła dzisiaj i potrwa do czasu odwołania akcji. Płyn będzie można kupić w tygodniu, w godzinach 8-16. Ponad 7 tysięcy litrów środka spółka Bioagra przekazała m.in. do szpitala w Nysie.

Jak informuje producent –  płyn niszczy zewnętrzną osłonę koronawirusa, co prowadzi do jego rozpadu. Środek przeznaczony jest do powszechnego stosowania. Co ciekawe, do rozcieńczonego etanolu dodawane są również środki do skażenia roztworu, aby nie nadawał się do spożycia.

DEZPOWER płyn do dezynfekcji – cechy:
– działanie: wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze.
– zawartość etanolu: 73,5 proc.
– skład: etanol neutralny, etanol izopropylowy, gliceryna, woda demineralizowana, kompozycja zapachowa.
– rejestracja: zarejestrowany i dopuszczony do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź