Start Aktualności Dezpower wciąż w sprzedaży

Dezpower wciąż w sprzedaży

przez Nysa Hot

Sprzedaż ruszyła wczoraj, ale zapasy jeszcze są. Mowa o płynie do dezynfekcji rąk DEZPOWER, produkowanym przez spółkę Bioagra. Limit sprzedaży wynosi 1 szt. na osobę. 

Sprzedaż odbywa się przed Zakładem Produkcji Etanolu w Goświnowicach, a zakupu mogą dokonywać wszyscy chętni mieszkańcy regionu, do wyczerpania zapasów. Bioagra produkuje jeden z najlepszych gatunkowo etanoli w Europie, który ma szerokie zastosowanie na rynku. W czasie pandemii spółka ponownie wykazała się dojrzałością, udostępniając środek do dezynfekcji po preferencyjnej cenie. 5 litrowe opakowanie kosztuje 59 złotych. Dezpower otrzymali także pracownicy Bioagry.

Przypomnijmy, że w ostatnich 2 latach spółka wydała blisko 20 milionów złotych na redukcję wpływu zakładu na najbliższe otoczenie. Uczyniono to mimo, że Bioagra spełniała wszystkie rygorystyczne wymogi branżowe. Kolejne fundusze to wsparcie dobroczynne sołectw, z których wywodzi się spora część załogi zakładu.

fot. Bioagra

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź