Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 8 czerwca 2026 00:52
Ważne!
Reklama

Dezpower "zalewa" rynek

Dezpower "zalewa" rynek

Spółka Bioagra w obliczu kryzysu obiecała pomoc samorządowi i społeczności lokalnej. Sprawdzamy, kto otrzymał niezbędne środki.

Od wczoraj pracownicy spółki dostarczają duże ilości płynu do dezynfekcji, w jak na razie nierównej walce z niewidocznym wrogiem. Do ochrony przed koronawirusem przekazano 7000 litrów środka DEZPOWER. Wczoraj informowaliśmy o dostawie dla szpitala i rozpoczętej sprzedaży dla mieszkańców po niskich cenach. Dziś Bioagra wspomogła spółkę wodociągową AKWA. 

Otrzymaliśmy 200 litrów płynu do dezynfekcji w trosce o naszych pracowników i mieszkańców poprzez zapewnienie im ciągłości dostawy wody i oczyszczania ścieków.

mówi Prezes spółki, Edyta Peikert"

Środki uzupełniły również zapasy m.in. nyskiego magistratu i Starostwa Powiatowego w Nysie. Trafią również do przychodni lekarskich. Od wczoraj spore kolejki tworzą się przed zakładem, gdzie Dezpower trafia do sprzedaży detalicznej. Dzięki tej akcji wiele osób mogło zakupić trudno dostępne na rynku środki do dezynfekcji. To decyzja dyrektora Zakładu Produkcji Etanolu, Arkadiusza Komorowskiego. Jego zaangażowanie w życie lokalnej społeczności zaowocowało w tym roku nominacją do nagrody Trytona Nyskiego. Zakład zyskał również nagrodę Pracodawcy Roku Powiatu Nyskiego.

Środek ma uniwersalne zastosowanie i w odróżnieniu od wielu innych na rynku posiada delikatny zapach. To efekt zastosowanej mieszanki, która wykorzystywana jest do zanieczyszczania czystego etanolu, aby nie nadawał się do spożycia. W zakładzie w Goświnowicach odbywa się produkcja etanolu, jego obróbka, rozlewanie i etykietowanie w innych firmach spółki.

fot. Bioagra


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Witek Treść komentarza: Pływający na skuterach najwyraźniej mylą jezioro z torem wyścigowym, a przepisy z sugestiami. Czekamy na moment, w którym policja wodna w końcu przypomni im, że nie są bezkarni. Nadto to, co wyprawiają skuterzyści na terenie Natura 2000, to czyste barbarzyństwo. Prawo jasno chroni ten obszar, a tymczasem mamy do czynienia z totalną samowolką i niszczeniem przyrody na oczach wszystkich. Gdzie są służby odpowiedzialne za ochronę środowiska?! Data dodania komentarza: 10.05.2026, 19:33 Źródło komentarza: Groźny wypadek na Jeziorze Nyskim. Skuter wodny uderzył w rower wodny Autor komentarza: SiwyONY Treść komentarza: Tak, stabilna praca szczególnie jak Cię będą sądzić za postrzelenie lub zabójstwo nielegalnie przekraczającego granicę imigranta. Przywołując słowa przysięgi "przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego" To stabilność będzie w pierdlu, bo będzie witk i opierunek, a HONORU to za grosz Politycy nie mają do munduru. Data dodania komentarza: 19.04.2026, 13:44 Źródło komentarza: Wojskowe targi pracy w Nysie. Tysiące odwiedzających i nowoczesny sprzęt Autor komentarza: Ilona Treść komentarza: U mnie to się sprawdziło głównie przy takich codziennych zakupach, kiedy nie chce mi się za bardzo analizować wszystkiego. Wpisuję hasło, dostaję kilka propozycji i po prostu wybieram. Może przy bardzo konkretnych, specjalistycznych rzeczach nadal będę szukać po swojemu, ale do większości rzeczy to rozwiązanie jest naprawdę wygodne. Data dodania komentarza: 30.03.2026, 14:49 Źródło komentarza: Von Halsky. AI od InPost zmieni zakupy online Autor komentarza: meskalina Treść komentarza: Przez jakiś czas to się uspokoiło, ale jak widać nie na długo 🤦‍♀️ Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:05 Źródło komentarza: 11 pożarów w jeden dzień. Pilny apel nyskich strażaków do mieszkańców Autor komentarza: erni Treść komentarza: A co z tym ulizanym lamusem z hali nysa? Data dodania komentarza: 3.03.2026, 14:24 Źródło komentarza: Artur Kamiński będzie doradzał Prezydentowi RP Autor komentarza: kierowczyni Treść komentarza: Nareszcie...serce sie kraje jak widzi sie malolatow jak zasuwaja na swoich hulajnogach,rowerach po glownych drogach bez kaskow na glowie. Gdzie rodzice? Data dodania komentarza: 28.02.2026, 07:52 Źródło komentarza: Już niebawem nowe zasady dla hulajnóg i rowerów
Reklama
Reklama
Reklama