Dlaczego zaśmiecamy własne miasto? - pyta Czytelniczka | Nysa Hot
Start Hot Dlaczego zaśmiecamy własne miasto? – pyta Czytelniczka

Dlaczego zaśmiecamy własne miasto? – pyta Czytelniczka

przez Nysa Hot

Często dostajemy od naszych Czytelników informacje o zaśmieconych miejscach w Nysie. Przysyłacie nam także zdjęcia. Dziś napisała zbulwersowana Czytelnuczka, która zastała powyższy widok podczas spaceru.

– Często chodzę na spacer “bulwarami” wzdłuż rzeki. Ostatnio poszłam wyższym wałem w stronę tamy wojskowej. Jestem w szoku co zobaczyłam. Ilość śmieci za garażami na Wyspiańskiego jest zatrważająca. Dzikie wysypisko jest ogromne. – pisze Czytelniczka Nysa Hot – Przykre, że obok pięknej trasy spacerowej, naprawdę nie rozumiem co z tymi ludźmi się dzieje. Dlaczego w tak bezczelny sposób zaśmiecamy własne miasto?

Czytelniczka pyta dalej – co trzeba zrobić, żeby ludzie nie zaśmiecali miasta. Jak podkreśla, funkcjonują punkty odbioru śmieci na Saperskiej. My przyłączamy się do tego apelu. Mamy nadzieję, że z każdym rokiem będzie jednak rosnąć świadomość społeczna i obrazki takie jak ze zdjęcia będą coraz rzadsze.

Foto od Czytelniczki

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź