Start Rozrywka Dni Nysy 2018

Dni Nysy 2018

przez Nysa Hot

Możemy już  niecierpliwie odliczać dni do święta naszego miasta. Od 25 do 27 maja trwać będą tegoroczne Dni Nysy. Przed nami znów czas zabawy, atrakcji, sportu i oczywiście dobrej muzyki. Ruszyła też karuzela nazw i nazwisk. Bajm? Lady Punk? Perfect? Na pewno wystąpi ktoś ich pokroju, co gwarantują zapisy ogłoszonego przetargu na organizację święta miasta.

Wesołe miasteczko, stragany pełne rozmaitości, wiele atrakcji dla całych rodzin i występy artystyczne. Stadion Miejski w maju znów zapełni się mieszkańcami i turystami. W zeszłym roku rozśmieszał nas do łez Marcin Daniec, a energetycznych brzmień dostarczył zespół Coma. Największa frekwencję przyciągnął jednak znany z telewizyjnych talent show Michał Szpak. A jaka muzyka będzie królować w tym roku i którzy artyści pojawią się na scenie? Tego dowiemy się  już w drugiej połowie miesiąca. Śledźcie naszą stronę – poinformujemy jakie gwiazdy wystąpią i co znajdzie się w szczegółowym programie tegorocznych Dni Nysy.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź