Start Aktualności Dni Nysy, Lato Kwiatów, balonowy Aeropiknik, Festiwal Ognia i Wody – plan imprez

Dni Nysy, Lato Kwiatów, balonowy Aeropiknik, Festiwal Ognia i Wody – plan imprez

przez Nysa Hot

Sprawdzamy plan i gwiazdy najważniejszych imprez w naszym regionie. 

Dni Nysy

Dni Nysy odbędą się w dniach 24-25 maja w dwóch lokalizacjach – w Rynku i pod Halą Nysa.

Koncerty odbędą się przy ul. Sudeckiej. W piątek 24 maja wystąpi lokalny zespół Horyzont ze świeżo upieczonym laureatem Trytona Nyskiego Dariuszem Orłowskim. Gwiazdą wieczoru będą Elektryczne Gitary.

W sobotę, 25 maja na scenie królować będą panie. Wystąpią Patrycja Markowska i Margaret.

Dodajmy, że przy Hali Nysa będą również wesołe miasteczko z karuzelami, dmuchańcami i innymi atrakcjami dla całych rodzin. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej.

W Rynku będzie jarmark produktów lokalnych.  Stanie też mała scena, gdzie występować będą najmłodsi i najstarsi mieszkańcy naszej gminy.

Lato Kwiatów

Otmuchowskie Lato Kwiatów odbędzie się w dniach 5-7 lipca. Główną muzyczną gwiazdą imprezy będzie Sylwia Grzeszczak. 

Będą śląskie szlagiery, disco polo, muzyka rockowa czy nocny koncert… z dachu ośrodka Sandacz. W mieście stanie kilka scen, gdzie swoje umiejętności zaprezentują m.in. lokalni artyści.

Do łez rozbawi nas Marcin Daniec, nie zabraknie też stałego bywalca imprezy Andrzeja Cierniewskiego. Wystąpi także SKOLIMCzadoman, a w niedzielę główną muzyczną gwiazdą imprezy będzie Sylwia Grzeszczak. 

Na zakończenie imprezy czeka nas pokaz fajerwerków lub pokaz laserów.

Balonowy Aeropiknik w Paczkowie

W tym roku czeka nas wyjątkowa jubileuszowa edycja. Balony majestatycznie uniosą się w górę już po raz dziesiąty.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25.07 -28.07.

Festiwal Ognia i Wody

Znamy już termin i muzyczną gwiazdę.

W końcu możemy Wam przekazać HOT NEWSA. GWIAZDĄ WIECZORU na Festiwalu Ognia i Wody 2024 będzie nikt inny jak SMOLASTY. Więcej szczegółów już niebawem – informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.

W tym roku Festiwal Ognia i Wody odbędzie się w przedostatnią sobotę wakacji, 24 sierpnia. Imprezę ponownie zorganizuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina, który już teraz zapowiada nowości i niespodzianki.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź