Start Aktualności Dni Otwarte on-line na PWSZ w Nysie

Dni Otwarte on-line na PWSZ w Nysie

przez Nysa Hot

W dniach 26-28 maja Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie zorganizuje Dni Otwarte on-line. Kandydaci na studia i wszyscy miłośnicy nauki będą mogli dowiedzieć się więcej na temat oferty kształcenia na nyskiej Uczelni.

Sprawdź on-line ofertę darmowych studiów w Nysie

Poprzez stronę internetową Uczelni www.pwsz.nysa.pl w sposób zdalny, będzie można zadawać pytania nauczycielom akademickim wszystkich kierunków oraz zapytać o warunki przyjęć na studia w PWSZ w Nysie.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie oferuje 12 kierunków i ponad 20 specjalności. Do wyboru są kierunki medyczne, techniczne, ekonomiczne, społeczne, humanistyczne i artystyczne.

Na stronie www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl tegoroczni maturzyści oraz ich rodzice mogą dowiedzieć się o wszystkich kierunkach studiów oferowanych w Nysie.

 

PWSZ w Nysie – dni otwarte

 

W czasie Internetowych Dni Otwartych pojawią się aktywne linki do wideokonferencji dla poszczególnych kierunków i będzie możliwość zadawania pytań nauczycielom akademickim oraz pracownikom Działu Kształcenia.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź