Start Lifestyle Do placówek trafi 18 defibrylatorów?

Do placówek trafi 18 defibrylatorów?

przez Nysa Hot

W Urzędzie Miejskim złożyliśmy nasz autorski wniosek do Budżetu Obywatelskiego Gminy Nysa. Wnioskujemy o zakup defibrylatorów zewnętrznych AED. Dziś mija termin składania wniosków obywatelskich. 

Od początku powstania NysaHot podkreślamy, że czynnie chcemy uczestniczyć w życiu społecznym, a nie wzorem niektórych przepisywać cudze teksty. U nas możecie czytać sprawdzone fakty, a także oglądać autorskie filmy o różnej tematyce. Razem z naszym wydawcą mocno wspieramy lokalne akcje charytatywne, a na deser napisaliśmy naszym zdaniem potrzebny wniosek do BO 2019. Budowanie sieci placówek publicznych z dostępem do ratujących życie defibrylatorów na pewno trzeba podeprzeć szkoleniami i akcją edukacyjną, co również zostało wzięte pod uwagę we wniosku. Spokojnie czekamy na weryfikację merytoryczną i nadanie numeru do głosowania. Wszystkich zainteresowanych pomocą w promowaniu tej idei zapraszamy do współpracy. 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź