Start Aktualności Do wygrania 2 telewizory! GP przedłuża konkurs

Do wygrania 2 telewizory! GP przedłuża konkurs

przez Nysa Hot

GP Nysa kontynuuje konkurs dla klientów Stacji Kontroli Pojazdów. Tym razem z okazji otwarcia dodatkowej linii diagnostycznej z pięcioma diagnostami, w konkursie można wygrać 2 telewizory Samsung QLED 65 Cali Ultra HD Smart TV. Zachęcamy do udziału w zabawie.

Do wygrania 2 telewizory Samsung

Rozbudowa GP Nysa pozwala na bez kolejkową obsługę przeglądów rejestracyjnych. Bez zbędnego umawiania się, przy Zwycięstwa 2 w Nysie wszystko zrobimy od ręki. Każda osoba, która wykona przegląd rejestracyjny w terminie do 29 grudnia br. ma szansę na wygranie TV Samsung QLED 65 Cali Ultra HD Smart TV o wartości około 3800 zł. Do wygrania są dwa takie telewizory, a partnerem konkursu ponownie jest Radio Nysa.

Aby mieć szansę na wygranie atrakcyjnych nagród należy zachować dowód wykonania przeglądu. Konkursy na antenie Radio Nysa będą przeprowadzone w dniach  22 i 29 grudnia br.  Kto pierwszy dodzwoni się na antenę i poda prawidłową odpowiedź na proste pytanie, ten otrzyma nagrodę.

GP Nysa podobną zabawę dla swoich klientów ogłosi również w styczniu 2022 roku. Poprzednio do wygrania były hulajnogi Fiat 500. Szukajcie informacji na naszym portalu oraz na Facebooku stacji GP.

Stacja pracuje od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00, a w soboty od 8.00 do 14.00.

Zobacz – regulamin

 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź