Start Aktualności Do wygrania 50 litrów benzyny lub oleju napędowego!

Do wygrania 50 litrów benzyny lub oleju napędowego!

przez Nysa Hot
Stacja GP Nysa ogłosiła kolejny konkurs dla klientów. Zobacz, co zrobić aby wygrać pełny bak paliwa lub oleju napędowego. Pierwsza szansa już 4 stycznia 2022r.!

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami w Nysie

Podobnie jako to miało miejsce przy przeprowadzonych konkursach w listopadzie i grudniu 2021 roku, aby wygrać nagrodę trzeba przede wszystkim wykonać przegląd rejestracyjny pojazdu na GP Nysa i w wyznaczonych terminach dodzwonić się do Radia Nysa. Prezenter na antenie popularnej rozgłośni zada proste pytanie słuchaczom, którzy się połączą na żywo. Osoba, która podoba prawidłową odpowiedź wygra nagrodę.
A jest o co walczyć. Tym razem do wygrania po 50 litrów benzyny lub oleju napędowego. W styczniu 2022  roku czeka 16 takich nagród! Konkursy będą przeprowadzane na antenie Radio Nysa o godzinie 18.00 w każdy wtorek i czwartek (tj. 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25 i 27 stycznia br.).

Rozbudowa stacji diagnostycznej GP Nysa

Przegląd rejestracyjny pojazdu w Stacji Kontroli Pojazdów GP można przeprowadzić od 7.00 do 20.00 w tygodniu i od 8.00 do 14.00 w soboty. Dzięki rozbudowie stacji i 5 diagnostom do dyspozycji, przegląd odbędzie się bez kolejek!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź