Start Hot Do wygrania spływ kajakowy!

Do wygrania spływ kajakowy!

przez Nysa Hot

Od dzisiaj Starostwo Powiatowe rusza z konkursem „Powiat Nyski moje szczególne miejsce”. Głównym celem konkursu jest promocja atrakcji turystycznych Powiatu Nyskiego.

– Na zwycięzców czeka świetna nagroda – udział wraz z osobą towarzyszącą (osoba pełnoletnia) w spływie kajakowym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Nysie w dniu 24 czerwca 2022 r. na trasie elektrownia wodna Kozielno – ośrodek wypoczynkowy Grek nad Jeziorem Otmuchowskim – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie.

Konkurs będzie przeprowadzany w okresie od 6 do 10 czerwca. W tych dniach, na profilu na Facebooku Starostwa Powiatowego w Nysie, (Starostwo Powiatowe w Nysie – Strona główna | Facebook) pomiędzy godziną 7.30 a 15.30 zadane zostanie 1 pytanie konkursowe w postaci zagadki fotograficznej.

Osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź, wraz z danymi osobowymi (tj.: imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej i numer telefonu) na adres: konkurs@powiat.nysa.pl do północy w dniu opublikowania pytania, wygra udział w spływie kajakowym.

W konkursie wezmą udział tylko te odpowiedzi, które będą zawierały powyższe informacje, wszystkie pozostałe odpowiedzi nie będą brane pod uwagę.

REGULAMIN 

Foto: Pixabay

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź