Start Rozrywka Dobry humor i gwiazdorska obsada

Dobry humor i gwiazdorska obsada

przez Nysa Hot

Nyski Dom Kultury zaprasza na kolejną świetną komedię. „Chcesz się bawić? Zadzwoń!” to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd! Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy już 15 czerwca o godz. 16.

Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie – Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale… gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów.

Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania! Na pomoc przybywa Tristan – kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia… Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach.. Czego nie robi się dla ukochanej żony? (…lub bardziej ze strachu przed nią?! Call center o erotycznym zabarwieniu… to dopiero początek dobrej zabawy!

Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiająca się postać?

Obsada: 

HENRY – Krzysztof Hanke/ Piotr Pręgowski           
CHARLOTTE – Dominika Gwit /Anna Powierza
POLICJANT – Marcin Mroczek / Rafał Mroczek       
IZA – Klaudia Halejcio/Katarzyna Polewany   
TRISTAN – Michał Koterski / Michał Piróg               
PANNA BROWN – Iwona Rulewicz / Dorota Bierkowska
PRACODAWCA SMITH – Marek Włodarczyk / Michał Mikołajczak

Bilety dostępne w kasie Nyskim Domu Kultury oraz serwisach: https://link.do/biletyndknysa, www.kupbilecik.pl, www.bletyna.pl

Bilety: parter – 100zł, balkon – 70zł

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź