fbpx
Start Aktualności Dramatyczny apel ŁAPY. Wspomóżmy stowarzyszenie w walce o zdrowie zwierząt!

Dramatyczny apel ŁAPY. Wspomóżmy stowarzyszenie w walce o zdrowie zwierząt!

przez Nysa Hot

Wczoraj wieczorem na facebookowym profilu Nyskiego Pogotowia Opiekuńczo – Adopcyjnego dla Zwierząt ŁAPA pojawił się ważny wpis. Stowarzyszenie od 14 lutego do odwołania wstrzymało całkowicie przyjęcia zwierząt.

Brakuje pieniędzy na leczenie zwierząt

-Sytuacja w której obecnie się znajdujemy nie pozwala nam na dalsze działania w pomocy bezdomnym zwierzętom… Na chwilę obecną pod naszą opieką znajduje się 29 kotów, 2 psy oraz 5 królików.  Po podsumowaniu pierwszego miesiąca nowego roku jesteśmy w kompletnej kropce, wydatki sięgnęły blisko 15 tysięcy złotych, co bardzo mocno wyczyściło nasze konto bankowe. – czytamy we wpisie Nyskiego Pogotowia Opiekuńczo – Adopcyjnego dla Zwierząt ŁAPA na Facebooku. – Oczywiście NIGDY nie odmówimy pomocy zwierzęciu, które jest w stanie krytycznym lub któremu pomocy odmówili już wszyscy. Zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość dla nas kiedy powiemy, że możemy pomóc weterynaryjnie, karmą i wszystkim potrzebnym, ale zwierzę nie będzie mogło zostać u nas… Naprawdę jesteśmy przepełnieni, zwierzęta są w każdym możliwym kącie.

Pomóżmy potrzebującym zwierzętom

Przypomnijmy, że Nyskie Pogotowie Opiekuńczo – Adopcyjne dla Zwierząt ŁAPA zmieniło swoją siedzibę. Teraz mieści się na ulicy Wyspiańskiego 3. Niezmienne pozostaje to, że ŁAPA pomaga naszym braciom mniejszym. Zachęcamy do wsparcia stowarzyszenia w walce o zdrowie zwierząt.

-Prosimy o wsparcie w wyżywieniu naszych podopiecznych w postaci karm mokrych- wysokomięsnych takich jak: FERINGA,ANIMONDA CARNY, SMILLA, APPLAWS, MAC’S. Prosimy również o żwirek drobnoziarnisty dla kotów: BENEK oraz TIGERNIO.

Możemy także wspomóć ŁAPĘ finansowo. Wszystkie szczegóły i cały wpis znajdziemy pod tym linkiem – Szanowni Państwo jesteśmy zmuszeni… – ŁAPA Nyskie Pogotowie Opiekuńczo – Adopcyjne dla Zwierząt 

Foto: Nyskie Pogotowie Opiekuńczo – Adopcyjne dla Zwierząt ŁAPA

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź