Start Aktualności Druhowie ze Skoroszyc mają nowoczesną remizę

Druhowie ze Skoroszyc mają nowoczesną remizę

OSP Skoroszyce świetuje otwarcie nowej remizy

przez Nysa Hot

Na ten dzień czekało wielu mieszkańców gminy Skoroszyce. Zasłużona jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Skoroszycach, po wielu staraniach doczekała się nowoczesnej remizy.

7 września, dokonano symbolicznego otwarcia i poświęcenia budynku remizy strażackiej oraz przekazania sztandaru. Były gratulacje, odznaczenia i wielkie słowa uznania dla działalności strażackiej.

Powiat Nyski reprezentowali starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz oraz sekretarz Powiatu Alina Karnaś-Burska. Podczas ceremonii starosta nyski wraz z innymi zaproszonymi gośćmi przeciął okolicznościową wstęgę i złożył wszystkim druhom serdeczne gratulacje.

-Życzymy Państwu zdrowia, wszelkiej pomyślności w służbie i życiu osobistym, szczęśliwych powrotów do strażnicy oraz opieki i błogosławieństwa patrona strażaków św. Floriana.

-Życzymy, aby ta nowa remiza była nie tylko drugim domem dla naszych strażaków, ale stanowiła symbol wzajemnej pomocy, życzliwości i otwarcia na sprawy drugiego człowieka. Niech dobrze służy wszystkim mieszkańcom!

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź