Start Aktualności Drużyna naszej Uczelni na podium Akademickich Mistrzostw Polski!

Drużyna naszej Uczelni na podium Akademickich Mistrzostw Polski!

przez Nysa Hot

Duży sukces drużyny Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie na Akademickich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim, które odbyły się w dniach 13-15 czerwca w Bielsku-Białej.

– Zespół naszych zdolnych kolarzy zaprezentował się znakomicie, rywalizując z najlepszymi zawodnikami z całej Polski. Po zaciętej walce i wspaniałych występach, drużynowo zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji Uniwersytetów Społeczno-Przyrodniczych (USP). Gratulujemy wszystkim zawodnikom za ich wysiłek, determinację i ducha walki, który zaprowadził nas na podium. Dziękujemy również trenerom i wszystkim, którzy wspierali naszą drużynę. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia i wierzymy, że przed nami jeszcze wiele sukcesów! Serdeczne podziękowania kierujemy również do organizatorów za wspaniałą atmosferę i profesjonalne przygotowanie zawodów. To były niezapomniane trzy dni pełne sportowych emocji i zdrowej rywalizacji. Przede wszystkim dziękujemy Panu Adamowi Wronie oraz Panu Marcinowy Dykcie za pomoc oraz wsparcie na trasie i poza nią – informują Trenerzy z Nysy. 

Reprezentacja PANS wystąpiła w składzie:
Kobiety:
-Paulina Stoedter
-Maria Grabska
-Karolina Żukiewicz
Mężczyźni:
-Adam Wrona
-Marcin Dykta
-Ernest Słoboda
-Jakub Kośmiński
-Wiktor Orzeszko

Serdecznie gratulujemy naszym kolarzom i życzymy kolejnych sukcesów!

Foto: Trenerzy z Nysy

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź