Start Aktualności Duże zainteresowanie Targami Pracy Służb Mundurowych

Duże zainteresowanie Targami Pracy Służb Mundurowych

przez Nysa Hot

Dziś, po raz pierwszy w powiecie nyskim odbyły się Targi Pracy Służb Mundurowych pn. „Piknik z Mundurówką”, które zostały objęte Honorowym Patronatem Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Uczestników wydarzenia przywitali Daniel Palimąka Starosta Nyski, Maciej Krzysik – członek zarządu Powiatu Nyskiego, Tomasz Wróbel dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy oraz Tomasz Hanzel dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

– Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony młodych, jak i doświadczonych osób poszukujących pracy w służbach mundurowych. Na targach można było spotkać przedstawicieli różnych służb. Swoje stanowiska prezentowali takie jednostki jak: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nysie, Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Opolu, Placówka Straży Granicznej w Opolu, Zakład Karny w Nysie, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Brzegu, Komenda Powiatowa Policji w Nysie, Straż Miejska w Nysie, 1 Brzeski Pułk Saperów imienia Tadeusza Kościuszki, 171 Batalion Lekkiej Piechoty z Brzegu, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dzięki temu uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej o wymaganiach rekrutacyjnych, zakresie obowiązków oraz możliwościach rozwoju w poszczególnych służbach. Podczas targów eksperci dzielili się swoimi doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi pracy w służbach mundurowych. Targi stanowiły doskonałą okazję, aby zdobyć cenne informacje i nawiązać kontakty z potencjalnymi pracodawcami – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie. 

Ponadto, podczas targów swoje stanowiska mieli Starostwo Powiatowe w Nysie oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.
Organizatorem wydarzenia był Powiatowy Urząd Pracy w Nysie.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź