Start Rozrywka Dwa zloty food trucków na wiosnę!

Dwa zloty food trucków na wiosnę!

przez Nysa Hot

To będzie wielka wyżerka!  Wiosną w naszym mieście znów pojawią się food trucki. I to dwukrotnie! Pierwszy zlot odbędzie się w maju, a drugi w czerwcu. Na razie poznaliśmy szczegóły tego drugiego. Czerwcowy zlot odbędzie się w ramach kolejnej edycji Biegu Nyskiego.

By kibice mieli siłę dopingować biegaczy, muszą się odpowiednio posilić. Z myślą o nich organizatorzy Biegu Nyskiego ściągnęli do Nysy budki na kółkach z jedzeniem z czterech stron świata. Jak zwykle przy okazji tego typu wydarzenia nie zabraknie ciekawych konkursów (m.in. jedzenia na czas) i sporej dawki atrakcji dla dzieci. Będzie też dużo dobrej muzyki, a dla amatorów złocistego trunku rozstawiony zostanie ogródek piwny.

Zlot food trucków odbędzie się w dniach 12-14 czerwca w godz. 12.00-22.00. Niedługo mamy poznać listę food trucków, które zaparkują na parkingu przed Halą Nysa. Jak zwykle postaramy się dla Was o vouchery do wygrania.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź