Start Aktualności Dwaj złodzieje z Nysy zatrzymani

Dwaj złodzieje z Nysy zatrzymani

przez Nysa Hot

Policjanci z Nysy zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu nyskiego. Mężczyźni są podejrzani o kradzież elektronarzędzi. 

– Kilka dni temu funkcjonariusze z Nysy przyjęli zawiadomienie dotyczące kradzieży. Z policyjnych ustaleń wynikało, że z terenu budowy miały zginąć elektronarzędzia. Straty jakie w związku z przestępstwem poniósł poszkodowany to 5 000 złotych. Kryminalni natychmiast zajęli się tą sprawą, rozpytali poszkodowanego i zabezpieczyli ślady. Szereg wykonanych czynności pozwolił im na wytypowanie dwóch podejrzewanych mężczyzn i ustalenie ich tożsamości – informuje nyska Policja. 

Podejrzanych szybko udało się namierzyć. Policjanci zatrzymali ich w miejscu zamieszkania. Skradziony łup znajdował się w piwnicy należącej do jednego z mężczyzn.

– Funkcjonariusze zabezpieczyli skradzione mienie, które wróci do właściciela. 55 i 59-letni mieszkańcy powiatu nyskiego usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży. Do tego przestępstwa się przyznali – informuje nyska Policja. 

Grozi im teraz kara do 5 lat więzienia.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź