Start Hot Dwie osoby zamordowane siekierą. Podejrzanym 78-latek

Dwie osoby zamordowane siekierą. Podejrzanym 78-latek

przez Nysa Hot

Policjanci zatrzymali 78-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 31-letniej kobiety i 52-letniego mężczyzny. Ciała zostały znalezione w jednym z mieszkań na terenie Kędzierzyna-Koźla.

15 października w jednym z mieszkań na terenie Osiedla Śródmieście w Kędzierzynie-Koźlu policjanci znaleźli zwłoki dwóch osób, 31-letniej kobiety i 52-letniego mężczyzny. Zostali zamordowani. W tej sprawie zatrzymano 78-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla.

– Na miejscu zdarzenia pracował zespół składający się z kilkunastu osób – prokuratora, technika kryminalistyki, funkcjonariuszy wydziału kryminalnego oraz prewencji, biegłego z zakresu medycyny sądowej, a także ekspertów z laboratorium kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu – m.in. specjalisty z zakresu analizy śladów krwawych oraz specjalisty z zakresu daktyloskopii – informuje opolska Policja.

Na miejscu znaleziono m.in. siekierę, która najprawdopodobniej była narzędziem zbrodni.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 78-latkowi zarzutu zabójstwa dwóch osób. Najbliższe miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Grozi mu dożywocie.

Foto ilustracyjne/Pixabay

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź