Start Na sygnale Dwie osoby zginęły, jedna jest ranna. Kolejny tragiczny wypadek w regionie

Dwie osoby zginęły, jedna jest ranna. Kolejny tragiczny wypadek w regionie

przez Nysa Hot

To tragiczna niedziela na drogach w naszym regionie. Po południu doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. Orzeszkowej i Długosza w Nysie, na drodze, która prowadzi do Białej Nyskiej. Zginał rowerzysta potrącony przez BMW ( Śmiertelny wypadek na drodze do Białej Nyskiej. Kierowca BMW potrącił rowerzystę ). Wieczorem napłynęły kolejne tragiczne wieści. W wypadku na przejściu granicznym Konradów – Zlote Hory zginęły dwie młode osoby. Trzecia jest poważnie ranna.

– Zginęli mężczyźni w wieku około 20 lat. 14-to latka została odtransportowana do szpitala. – mówi dla portalu Głuchołazy online rzecznik prasowy KP PSP Nysa mł. kpt. Dariusz Pryga.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji wszyscy byli mieszkańcami pobliskiej miejscowości.  Auto, którym jechali prawdopodobnie wpadło w poślizg i uderzyło w słupy na dawnym przejściu granicznym.

-Czynności trwają w dalszym ciągu. Droga zablokowana. Uważajcie. Jest ślisko. Noga z gazu. Nie musisz nie wyjeżdżaj. Jest ostrzeżenie RSO – informuje portal Głuchołazy online.

Foto: Głuchołazy online

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź