Start Aktualności Dwie świetne imprezy nad Jeziorem Nyskim za nami a za chwilę następna!

Dwie świetne imprezy nad Jeziorem Nyskim za nami a za chwilę następna!

przez Nysa Hot

Za nami już dwie świetne imprezy w Ośrodku Rekreacji AKWA Marina. To oczywiście nie koniec. Przed nami kolejne ciekawe wydarzenia.

W ubiegły weekend odbyło się Grand Prix International JETSKI w Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina” w Skorochowie. Działo się!

Zobaczyliśmy nie tylko emocjonujące wyścigi skuterów, ale też efektowne ewolucje czy pokaz laserów.

A wcześniej bawiliśmy się na 1. pikniku motocyklowym Moto Marina.

A już w najbliższą sobotę (13 lipca) odbędzie się kolejna edycja rodzinnego pikniku służb mundurowych Z NAMI BEZPIECZNIE.

Będzie m.in. prezentacja sprzętu ratowniczego, pokaz pojazdów: radiowozy i motocykle Policji, samochody pożarnicze Straży Pożarnej oraz mobilnej stacji diagnostycznej Inspekcji Transportu Drogowego, symulatory fizyczne: zderzeń, dachowania, refleksomierz czy pokaz pierwszej pomocy.

Będą także zabawy dla dzieci: animacje i konkursy, stoisko z tatuażami, stoisko z malowaniem twarzy, stoisko z ankietami i losowaniem nagród oraz atrakcje dla dzieci: medyczne (pomiar ciśnienia, pomiar cukru, bandażowanie fantomów, ⁠miś Pascaluś).

Początek imprezy o godz. 13.00.

Foto: Ośrodek AKWA Marina/ Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź