Start Aktualności Dyrektorzy szkół odebrali nominacje z rąk Starosty

Dyrektorzy szkół odebrali nominacje z rąk Starosty

przez Nysa Hot

7 lipca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nysie, Andrzej Kruczkiewicz Starosta Nyski wręczył pięć nominacji na stanowiska dyrektorów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Nyski.

– Zgodnie z decyzją Zarządu Powiatu nominacje dyrektorskie otrzymali: Pani Marzena Grubiak – dyrektor Zespołu Szkół w Głuchołazach, Pani Martyna Nakonieczny – dyrektor Zespołu Szkół w Paczkowie, Pani Beata Stefanowicz-Ciecieląg – dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie, Pan Grzegorz Kulpa – dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Carolinum w Nysie, Pan Henryk Mamala – dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie.

Dodajmy, że w aż czterech placówkach konkursy wygrali dotychczasowi dyrektorzy. Zmiana zaszła jedynie w Carolinum. Szkołą pokieruje Grzegorz Kulpa, lubiany przez uczniów nauczyciel matematyki.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź