Start Aktualności Dziadusiowie promują Nysę w programie telewizyjnym

Dziadusiowie promują Nysę w programie telewizyjnym

przez Nysa Hot

Dziś w Skorochowie realizowane były kolejne zdjęcia do programu telewizyjnego, który zobaczymy jesienią. Produkcja ma być formą promocji Jeziora Nyskiego i samego miasta. Jego głównymi bohaterami są Przemysław i Virginia Dziadusiowie.

Realizacja programu jest połączona z rozbudową infrastruktury nad Jeziorem Nyskim. Przypomnijmy, że AKWA planuje budowę 40 nowoczesnych domków wypoczynkowych w Skorochowie. Na dodatek mają to być domki całoroczne. Pierwszy taki obiekt będzie powstawał na naszych oczach. Wszystko dzięki telewizyjnym kamerom.

– Dziś nasz Ośrodek zmienił się w plan filmowy. Po raz kolejny odwiedziła nas ekipa filmowa, kręcąca materiał do programu „Mój wymarzony dom”. – informuje na Facebooku Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.- Bohaterowie dowiedzieli się, jakie produkty zostaną zastosowane na elewację budynku i dach. Były owocne dyskusje na temat stosowanych materiałów, ich parametrów i korzyści z ich wykorzystania.

Program będzie z pewnością świetną promocją nie tylko jeziora, ale też samej Nysy. Potencjalni turyści zobaczą jak od A do Z powstaje nowoczesny obiekt nad naszym akwenem. Produkcję realizuje Canal Plus. Prace na planie idą pełną parą. Jesienią mamy zobaczyć efekty.

– W listopadzie na ekranach telewizorów pojawi się pełen materiał z budowy domku. Takich domków będzie 40 na naszym Ośrodku. Uzupełnieniem będzie sala bankietowo-weselna, saunarium, basen zewnętrzny i plac zabaw. – informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.

Ośrodek wypoczynkowy docelowo ma być jedną z największych atrakcji turystycznych w regionie.

Foto: Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie/ Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź