Start Aktualności Dzień Dziecka w Gminie Paczków

Dzień Dziecka w Gminie Paczków

przez Nysa Hot

W minioną sobotę, 27 maja na placu rekreacyjnym przy basenie miejskim w Paczkowie swoje święto obchodziły wszystkie dzieci z terenu Gminy Paczków. Z okazji Dnia Dziecka, na najmłodszych mieszkańców czekała moc atrakcji i niespodzianek.

Organizatorzy Burmistrz Gminy Paczków Artur Rolka, Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie, Gminne Centrum Sportu i Rekreacji, Koło PZW Paczków, Stowarzyszenie Trójka Dzieciom, Stowarzyszenie Kultury Osób Niepełnosprawnych „Więź” postarali się, aby dzieciom umilić ich święto.

Licznie zebranych gości, rodziców wraz z dziećmi, ciepłymi słowami przywitał Burmistrz Gminy Paczków Artur Rolka. Dzieci korzystały do woli z nadmuchiwanej zjeżdżalni. Dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród najmłodszych cieszyło się malowanie twarzy. Można było obejrzeć również część artystyczną w wykonaniu dzieci, przygotowaną pod okiem trenerów.

Słoneczna pogoda oraz bogaty program dostosowany do różnorodnego wieku uczestników okazały się niezwykle ciekawą propozycją spędzenia sobotniego dnia.

W przerwie zabawy dzieci mogły zjeść kiełbaski z grilla oraz ugasić pragnienie.

Foto: Gmina Paczków

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź