Start Aktualności Dzień otwarty w VR Studio!

Dzień otwarty w VR Studio!

przez Nysa Hot

We wtorek, 14 sierpnia VR Studio zaprasza na dzień otwarty. Wirtualny świat będzie można eksplorować w godzinach od 17 do 20. 

Ostatnie dni to nerwowe przygotowania sprzętu i stanowisk pod wymagających graczy. Studio mieszczące się w Nysie przy Wyzwolenia 1 (za sklepem monopolowym obok restauracji Ali Baba) oferuje blisko 30 czołowych tytułów na rynku. Oprócz gier, salon zapewni różnego typu doświadczenia, czy też zwiedzanie świata przy pomocy popularnej aplikacji Gogle Earth. Rożne tryby gry oferują rozrywkę głównie z pozycji wygodnego fotela, ale znajdziemy również mnóstwo gier, które będą wymagać naszej sprawności fizycznej i dobrej koordynacji ruchów. Zabawa jest przednia – zwłaszcza, że możemy przyjść z przyjaciółmi, którzy będą mogli na żywo na dużym ekranie oglądać nasze postępy w grze. 

W salonie operator założy nam na głowę jedne z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie gogli dostępnych na rynku. HTC Vive i Deluxe Audio Strap zapewnią maksimum rozrywki i wczucia się w wirtualną rzeczywistość.

W ostatni weekend nasz portal przeprowadził konkurs na Facebooku, w którym do wygrania były vouchery do VR Studio Nysa. Śledźcie nasz portal systematycznie, to nie ostatni tego typu konkurs.

{loadposition pos1} 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź