Start Aktualności Dziś otwarcie kolejnego beach baru nad Jeziorem Nyskim

Dziś otwarcie kolejnego beach baru nad Jeziorem Nyskim

Bella Cosa będzie oferować m.in. dużo muzyki na żywo

przez Nysa Hot

Drugi weekend lipca, to ponownie jak przed rokiem najgorętszy dzień lata nad Jeziorem Nyskim. Emocje gwarantowane dzięki Grand Prix w skuterach wodnych i kolejnej rundzie Mistrzostw Nysy w siatkówce plażowej. Dziś również otwarcie Beach Baru Bella Cosa oraz wieczorny pokaz laserów.

Wyjątkowe miejsce nad Jeziorem Nyskim

W tym roku Bella Cosa startuje 9 lipca o 14.00. W lokalu przy plaży Jeziora Nyskiego dostaniemy wyborne drinki, a także zamówimy jedzenie. W karcie m.in. kaczka z frytkami, stripsy z kurczaka, zapiekanki i oczywiście lody na osłodę. Lokal wyróżnia przede wszystkim wystrój, a także duża strefa chillout, w której poczujecie znakomity klimat.
Beach Bar Bella Cosa będzie działać jako „impreza zamknięta”. Żeby wejść na terenie trzeba wykupić żetony. – Mamy dwa rodzaje żetonów 8 złotowe i 16-złotowe – mówi menager lokalu, Ula Gładysz. – Oczywiście wszystko będzie można wykorzystać przy barze. W sezonie na pewno będzie dużo muzyki na żywo i mnóstwo ciekawych wydarzeń. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Śledźcie media społecznościowe Bella Cosa. Właściciele planują m.in. kino plenerowe.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź