Start Sport Dzisiaj padnie rekord

Dzisiaj padnie rekord

przez Nysa Hot

Przed nami VII edycja Biegu Nyskiego. Start o 19.00 spod Hali Nysa. Wcześniej warto wybrać się na Milę Rodzinną.

Godzinę przed biegiem głównym ruszy „Mila Rodzinna”. To świetna okazja, aby zaszczepić dzieciom bakcyla do biegania. Organizatorzy jak co roku przygotowali również wiele atrakcji dla nyskich rodzin. Przed rokiem furorę zrobił Pan Kukurydza, którego zobaczymy także podczas tegorocznej edycji. Niespodziankę szykuje także Paweł Dytko. W biegu rodzin  pojawią się  Olimpijczycy z Moskowy, Urszula Kielan i Janusz Trzepizur.

W głównym biegu uczestnicy będą mieć standardowo do pokonania dystans 10 km. Kogo zobaczymy na trasie? Tu będziemy cały przekrój, od niedzielnych biegaczy, po grupy z różnych zakątków Polski, samorządowcy, biegacze z miast partnerskich Nysy, a także zawodowi biegacze z kilku krajów. Szykuje się rekord trasy!

Kierowcy powinni tego dnia uzbroić się w cierpliwość, gdyż na pewno będą występować utrudnienia w ruchu:

– Ul. Sudecka od skrzyżowania z ul. Kasprowicza do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza zamknięta w godz: 13:00-21:00.

– Ul. Sienkiewicza od skrzyżowania z ul. Kasprowicza do skrzyżowania z ul. Rodziewiczówny zamknięta od godz: 17:30-20:30

– Pozostałe ulice tj. Długosza, droga w kier: Białej Nyskiej, Siestrzechowic, Aleja Magnoliowa, 3-go Maja, Mickiewicza, będą zamknięte w godz: 18:20-20:30.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź