Start Aktualności Egzamin wstępny dla kandydatów na studia na Wydziale Jazzu PWSZ w Nysie

Egzamin wstępny dla kandydatów na studia na Wydziale Jazzu PWSZ w Nysie

przez Nysa Hot

Instrumentaliści, wokaliści oraz przyszli realizatorzy dźwięku przystąpili do egzaminu wstępnego na Wydziale Jazzu PWSZ w Nysie. Kandydaci na kierunek jazz i muzyka estradowa zdawali egzamin na studia I stopnia (licencjackie) oraz II stopnia (magisterskie).

Studiuj w Nysie

Na studiach licencjackich przyszli studenci mają do wyboru następujące specjalności: instrumentalistykę jazzową, wokalistykę jazzową, realizację dźwięku, edukację artystyczną w jazzie i muzyce estradowej, natomiast na studiach magisterskich: instrumentalistykę jazzową (fortepian, gitara basowa, kontrabas, gitara, saksofon, trąbka, puzon, perkusja), wokalistykę jazzową oraz nowość – produkcję muzyczną i realizację dźwięku. Na tej ostatniej specjalności nie przewiduje się egzaminu wstępnego, gdyż o przyjęciu decyduje termin złożenia wymaganych dokumentów.

Kolejna szansa na przyjęcie na studia PWSZ w Nysie dla kandydatów na kierunek jazz i muzyka estradowa będzie w dniu 23.08.2022 r. o godz. 10.00, kiedy to odbędzie się drugi z egzaminów na bezpłatne studia licencjackie oraz magisterskie.

Informacje o kierunkach studiów w PWSZ w Nysie oraz rejestracja on-line na stronie www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź