Start Aktualności Ekipa „Dzień Dobry TVN” w sobotę w Nysie

Ekipa „Dzień Dobry TVN” w sobotę w Nysie

przez Nysa Hot

Ekipa popularnego programu śniadaniowego przyjedzie do naszego miasta w najbliższy weekend. Kamery „Dzień Dobry TVN” będą śledzić trening kobiecej drużyny futbolu australijskiego. 

– Jeśli macie chwilę czasu to oglądajcie. Wchodzimy na żywo około 9:30, aby promować futbol australijski kobiet oraz naszą piękną Nysę – mówi Mateusz Latawski z klubu Fort Nysa.

– Piękno i atrakcyjność futbolu australijskiego połączone ze swojego rodzaju egzotyką, jak również wyjątkowością jaką jest powstanie pierwszej w Polsce kobiecej drużyny futbolu australijskiego sprawia, że Nasz klub staje się coraz bardziej rozpoznawalny w centralnych mediach. Niewątpliwie z roku na rok będziemy coraz aktywniejsi i jeszcze bardziej zauważalni tym bardziej, że klub staje się coraz mocniejszy pod względem organizacyjnym, finansowym i sportowym. Dzięki temu możemy iść do przodu. Pokazywać się na turniejach krajowych i zagranicznych – dodaje Latawski. 

Program „Dzień Dobry TVN” emitowany jest na antenie TVN codziennie w godzinach od 8:00 do 11:30.

Foto ilustracyjne/Pixabay

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź