Start Aktualności Ekstra Pensja. Szczęśliwiec z Otmuchowa dostanie ponad milion złotych!

Ekstra Pensja. Szczęśliwiec z Otmuchowa dostanie ponad milion złotych!

przez Nysa Hot

Pod koniec maja w jednej z nyskich kolektur padła wygrana w Lotto Plus. Ktoś wzbogacił się wówczas o ponad milion złotych. Podobna kwota trafi także do szczęśliwca, który w niedzielę w Otmuchowie poprawnie wytypował liczby w Ekstra Pensji. To druga wygrana w tym mieście. Poprzednia padła trzy lata temu.

Ekstra Pensja to gra liczbowa prowadzona przez Totalizator Sportowy. Polega na poprawnym wytypowanie sześciu liczb. W ubiegłą niedzielę to się udało! Szczęśliwy zakład został wysłany z kolektury Lotto przy ul. Mostowej 1 w Otmuchowie. Na konto zwycięzcy trafi w sumie 1,2 mln zł. Pieniądze będą mu wypłacane przez 20 lat po 5000 zł miesięcznie.

– Zwycięskie liczby z losowania z 13 września w Ekstra Pensji to: 5, 12, 20, 29, 35 i 4. Warto dodać, że gracz samodzielnie wytypował liczby, które przyniosły mu szczęście – informuje w komunikacie Lotto.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź