Start Aktualności ELECTRIC: OWOC – od powszedniości w muzyczną podróż

ELECTRIC: OWOC – od powszedniości w muzyczną podróż

przez Nysa Hot

ELECTRIC z dumą ogłasza premierę utworu „OWOC” wraz z autorskim teledyskiem. Już pierwsze dźwięki przyciągają uwagę słuchaczy. Zapraszają do nietypowej podróży przez przemyślenia o życiu, miłości i przemijaniu.
Tekst utworu, jest pełen metaforycznych obrazów, ukazując tęsknotę za utraconymi chwilami młodości. „Słońce, słońce, zapamiętaj chociaż przez chwilę mój cień” – śpiewa Zelent, oddając ton melancholii i refleksji. „Owoc” to opowieść, która wplata się w tkankę życia, zdolna poruszyć uważnych słuchaczy.

Teledysk, którego zdjęcia powstały podczas specjalnie zaaranżowanego przez muzyków studia z GreenBox’em, wizualnie podkreśla atmosferę utworu. Kreatywne ujęcia i ciekawy montaż Sebastiana Juszczyka z JUZZMEDIA tworzą estetyczną całość, dostarczając nie tylko dźwiękowych, ale i wizualnych doznań.

ELECTRIC to grupa doświadczonych muzyków, w tym Adama Zelenta odpowiedzialnego za teksty i wokal, gitarzystów Wojciecha „Tiel-a” Jastrzębskiego oraz Szymona Kubika, perkusisty Kuby Bernata oraz basisty Tomasza Piętki. Ta eklektyczna grupa przyjaciół zapewnia unikalne brzmienie, które sprawia, że „Owoc” to nie tylko piosenka, ale prawdziwe muzyczne doświadczenie.

Premiera piosenki „Owoc” to również okazja do przypomnienia, że ELECTRIC to nie tylko zespół, to „instytucja muzyczna”, której historia obejmuje trzydzieści pięć lat wspólnego grania. Ich twórczość to unikalne połączenie energetycznego rocka z riffem grunge, ale i autorskiej poezji. To właśnie ta niezwykła mieszanka decyduje o wyjątkowości ELECTRIC.

W dniu premiery zespół ELECTRIC przesyła pozdrowienia od podziemia, będąc jednocześnie wizytówką niezależnej i kreatywnej sceny muzycznej.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku „Owoc” i zanurzenia się w muzycznej podróży z ELECTRIC.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź