Start Hot Entire M inwestuje w Nysie! Będą kolejne miejsca pracy!

Entire M inwestuje w Nysie! Będą kolejne miejsca pracy!

przez Nysa Hot

Polska firma Entire M, lider w produkcji odzieży i sprzętu militarno-taktycznego z 40-letnim doświadczeniem w branży, uruchomiła zakład produkcyjny w Nysie. W ubiegły wtorek oficjalnie otwarto szwalnię zatrudniającą 40 osób.

Entire M  posiada już zakład produkcyjny w Nowej Rudzie na Dolnym Śląsku. Jak mówi Piotr Syrek, dyrektor produkcji, firma wiąże z Nysą duże plany.

Cieszymy się, że kolejnym punktem na naszej biznesowej drodze jest Nysa. Wiążemy z naszym nowym zakładem produkcyjnym duże nadzieje i ambitne plany. Chcemy – podobnie jak w innych naszych lokalizacjach – prężnie się rozwijać i tworzyć pracownikom perspektywy. Proces przygotowań do otwarcia naszej inwestycji utwierdza nas w przekonaniu, że Nysa była najlepszym możliwym wyborem.

W pierwszej fazie rozwoju nyski zakład będzie współodpowiedzialny za produkcję sprzętu marki Direct Action. Elementy wyposażenia taktycznego Direct Action używają elitarne jednostki specjalne na całym świecie.

Na początku w nyskim zakładzie produkcyjnym zatrudnienie znajdzie około 40 osób, ale potencjał jest znacznie większy i sukcesywnie będą przyjmowane kolejne osoby.

Nasza inwestycja w Nysie, w naturalny sposób, będzie wiązała się z tworzeniem nowych miejsc pracy. W każdej z naszych lokalizacji prowadzimy otwarte rekrutacje na różne stanowiska – od IT, przez sprzedaż i marketing, po produkcje. W Entire M zdajemy sobie sprawę, że to ludzie są najlepszą inwestycją. To dlatego oprócz wynagrodzenia nasi pracownicy mogą liczyć na szeroki zakres dodatkowych benefitów.” – dodaje Joanna Ukleja, HR manager Entire M.

W poszukiwaniu możliwości współpracy z Entire M, warto odwiedzać stronę internetową firmy entirem.com, śledzić informacje na Linkedin https://www.linkedin.com/company/entire-m-sp-z-o-o, pracuj.pl, a także media społecznościowe Helikon-Tex i Direct Action.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź