Start Aktualności Family Pest & Zoo wchodzi do Nysy

Family Pest & Zoo wchodzi do Nysy

Nowy sklep w Galerii Dekada w Nysie

przez Nysa Hot

Sieć sklepów zoologicznych Family Pest & Zoo prężnie się rozwija. Już w najbliższą środę w Galerii Dekada Nysa będzie miało miejsce otwarcie pierwszego sklepu na południu Polski. Z tej okazji do soboty 2 grudnia klienci otrzymają rabat 15% na cały asortyment. 29 listopada do każdych zakupów można odebrać upominek, a wizytę w sklepie Family Pets & Zoo umili słodki poczęstunek.

Dla pupila w Family Pets & Zoo Nysa

W rodzinnym sklepie zoologicznym Family Pets & Zoo każdy opiekun, nie tylko najpopularniejszych zwierząt domowych jak pies i kot, ale także właściciel gryzonia, królików, gadów oraz ryb akwariowych znajdzie produkty dla swojego pupila. Sklep zoologiczny Family Pets & Zoo jest miejscem pełnym edukacji dla najmłodszych, gdzie mogę poznawać oraz obcować ze światem zwierząt.

W sklepie klienci otrzymają fachową pomoc i odpowiedzi na pytania dotyczące opieki nad pupilami. Doradcy klienta pomogą m.in. w doborze produktu, uwzględniając rasę zwierzęcia, wiek, stan zdrowia oraz jego inne potrzeby.  – Do odwiedzin zapraszamy już w najbliższą środę – mówi Maciej Kwit, Dyrektor Galerii Dekada. – Przypominam też o promocjach w poszczególnych sklepach w ramach black friday.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź