Start Aktualności Fanaberia ma już 7 lat!

Fanaberia ma już 7 lat!

przez Nysa Hot

Fanaberia jest z nami już od 7 lat, choć czasami mamy wrażenie jakby była od zawsze. Lokal to ulubione miejsce studentów, został nawet wyróżniony przez żaków jako najbardziej studenckie miejsce w Nysie. Ale nie tylko oni uwielbiają klimat Fanaberii i zdrowe jedzenie, które możemy tam kupić. Po pyszne kanapki, sałatki czy zupy przychodzą osoby praktycznie w każdym wieku.

Przez obostrzenia na razie możemy zamówić jedzenie wyłącznie na wynos, ale w normalnych warunkach w Fanaberii zawsze jest gwarno, a w powietrzu unosi się zapach przygotowywanego jedzenia.

-Chcielibyśmy Wam przy tej okazji serdecznie podziękować za to, że z nami jesteście, szczególnie w tym dziwnym i trudnym roku i mamy nadzieję, że już wkrótce życie wróci do normalności, a na sali znowu będzie słychać gwar rozmów i śmiechu, za którymi strasznie tęsknimy. – piszą na Facebooku właściciele Fanaberii.

Codziennie możemy zamówić inne pyszności z przygotowanego specjalnie na lunch menu. Nie brakuje też stałych pozycji, w tym najlepszej kawy w mieście. Z rana jak znalazł! My osobiście polecamy też gorącą czekoladę z malinami. Zresztą, Fanaberia to prawdziwy raj dla miłośników słodkości, a co ważne, zdrowych słodkości.

Fanaberia mieści się na ul. Wrocławskiej. Nr telefonu – 663 542 864.

Zobacz menu – Fanaberia Nysa – Kawiarnia – Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź