Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 11 lipca 2025 07:21
Ważne!
Reklama

Fantastyczna Parada w czerwcu w Nysie

Fantastyczna Parada w czerwcu w Nysie

Marzyliście czasami, by choć na moment przenieść się do bajkowego, wymyślonego świata? Jeśli odpowiedzieliście twierdzącą, to mamy dobrą wiadomość. Taka okazja nadarzy się już w lipcu podczas III edycji Nyskonu. Nim jednak rozpocznie się kolejny magiczny konwent, czeka nas wyjątkowe wydarzenie promujące Festiwal Fantastyki w Nysie.

Już 8 czerwca Fantastyczna Parada na której czekać nas będą pokazy, występy, elementy teatru ulicznego i – jak zapewniają organizatorzy - o wiele więcej! - Podobno czarownicy odkryli sposób na otworzenie międzywymiarowego Portalu. Wciąż nie wiadomo, kto lub co jest po jego drugiej stronie, powinniśmy się spodziewać wszystkiego. Bohaterów, księżniczek, magów, wojowników... Tak wielu ich przybędzie! – mówi tajemniczo Arek Budny, organizator Parady. - Czarownicy otworzą Portal dokładnie 8 czerwca na nyskim rynku. Powinniśmy zaprosić wszystkich mieszkańców królestwa, by wspólnie z nami i naszymi gośćmi przemaszerowali od Pomnika Józefa Piłsudskiego w Nysie do Wieży Ciśnień na ul. Obrońców Tobruku w swych najlepszych strojach. Ach, to będzie wyjątkowy dzień, który zapisze się na kartach historii naszego królestwa! – dodaje Budny.

Coś nam się wydaje, że fani wszelkich magicznych historii będą wniebowzięci. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Tak tak. Zawsze mają rezerwy.Data dodania komentarza: 7.07.2025, 19:01Źródło komentarza: Groźny niż genueński nadciąga nad Polskę. Szykuje się gwałtowne załamanie pogodyAutor komentarza: Stefek K.Treść komentarza: To dlatego koło basenu nie są respektowane znaki drogowe, kierowcy parkują sobie jak im się podoba a przejechać nie można (policja chyba się boi basenowiczów jak Księży) i wieczorami wyścigi po mieście szczególnie ul. Ujejskiego oraz Rynek i drift na rondach, parkingach. Ale Oni wolą złapać kogoś na hulajnodze bądź za kradzież bułki. Niestety taka jest postawa Policji czyli dzisiejszej instytucji do zarabiania pieniędzy, a potem zdziwieni że chętnych do Nich do pracy nie ma.Data dodania komentarza: 5.07.2025, 11:15Źródło komentarza: Święto Policji w Nysie – zmiany w organizacji ruchu i planowane atrakcjeAutor komentarza: MacTreść komentarza: Pan Palimąka to niech drogi po naprawia bo za IŁawą w stronę Łączek to dziura na dziurze.Data dodania komentarza: 17.06.2025, 20:54Źródło komentarza: Nowy skwer i pomnik jedności powstanie przy ul. RodziewiczównyAutor komentarza: Mieszkanie powiatuTreść komentarza: A kiedy nowa karetka dla Głuchołaz?Data dodania komentarza: 13.06.2025, 18:43Źródło komentarza: Nowa karetka dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w KorfantowieAutor komentarza: ZłaTreść komentarza: Ta 8 lat 😂 Polskie sądy 🤦 1,5roku w zawieszeniu na trzy lata .Data dodania komentarza: 11.06.2025, 16:37Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na Alei Wojska Polskiego. Nie żyje mężczyznaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: xD ten to się nadaje do agitek pro-trzaskowskich jedynieData dodania komentarza: 3.06.2025, 17:20Źródło komentarza: Daniel Palimąka odznaczony za zasługi dla samorządu terytorialnego
Reklama
Reklama