Start Aktualności Fantastyczny wynik naszych siatkarek!

Fantastyczny wynik naszych siatkarek!

przez Nysa Hot

Zwycięstwem zakończyły I RUNDĘ rozgrywek II Ligi Kobiet GRUPY III siatkarki NTSK PANS Komunalnik Nysa. Nasze zawodniczki pokonały bez straty seta zespół Silesia Volley.

Nasza drużyna odniosła 8 zwycięstw, przegrywając tylko jedno spotkanie i to dopiero w tie-breaku! Zgromadzone 23 punkty pozwoliły nyskiej ekipie na zajęcie 2 miejsca po rozegraniu wszystkich spotkań.

Podsumowując, NTSK PANS Komunalnik Nysa wygrał 26 setów, a 11 stracił. W tym czasie nasze zawodniczki wygrały łącznie 852 ”małych punktów”, na co miały wpływ nasze pozytywne akcje oraz błędy własne naszych przeciwników.

– Dziewczyny z Nysy wykonały 415 punktowych ataków, 110 punktowych bloków oraz 54 asy! Nie zapominajmy o akcjach, które nie są policzalne, czyli o fantastycznie prowadzonej grze przez Nasze obie rozgrywające oraz podbicie wielu niemożliwych piłek w obronie przez Nasze libera! Tych liczb by nie było, bez wsparcia Naszych sponsorów i Was Kibiców! Pamiętajcie, już od przyszłej soboty wracamy na siatkarskie boiska, przed Nami jeszcze wiele emocji i zwrotów akcji, bądźcie z Nami – informuje NTSK PANS Komunalnik Nysa. 

NTSK PANS Komunalnik Nysa 3:0 Silesia Volley

Foto: NTSK PANS Komunalnik Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź