Start Aktualności „Festiwal Boksu Olimpijskiego” w Hali Nysa

„Festiwal Boksu Olimpijskiego” w Hali Nysa

przez Nysa Hot

23 września za sprawą Fundacji Tradycja Olimpijska HALA NYSA stanie się bokserskim sercem Polski. Tego dnia odbędzie się impreza „Festiwal Boksu Olimpijskiego”.

Impreza której pierwsza edycja odbyła się w ubiegłym roku w warszawskiej Hali Torwar relacjonowana będzie na antenach Telewizji Polsat!

Na płycie najsłynniejszej opolskiej areny sportowej zainstalowane zostaną 3 profesjonalne ringi z ilością sprzętu bokserskiego jakiego w Nysie jeszcze nie widziano.

Znajdą się tam wszystkie przyrządy służące do bokserskiego treningu od tradycyjnego sprzętu jak gruszki bokserskie po nowoczesny sprzęt pomiarowy, treningowy oraz worki bokserskie z czujnikami.

Na uczestników czekać będą bokserskie konkurencje, animacje, sparingi minitreningi oraz warsztaty.

Impreza będzie dosłownie naszpikowana atrakcjami tak aby nikt podczas całego dnia jej trwania nie nudził się nawet przez minutę.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal a na najlepszych czekają wspaniałe puchary oraz nagrody.

Oprawą i nowinkami technicznymi dorównywać będzie galom bokserskim, a odwiedzą go największe gwiazdy boksu w naszym kraju.

Podczas całego dnia imprezy organizator przewiduje przyjęcie 350 bezpośrednich uczestników oraz 2500 widzów.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź