Start Hot Festiwal Ognia i Wody coraz bliżej!

Festiwal Ognia i Wody coraz bliżej!

przez Nysa Hot

To wydarzenie z pewnością znów przyciągnie tysiące osób. Festiwal Ognia i Wody to od kilkunastu lat najpopularniejsza impreza w naszym regionie. W tym roku, ze względu na obchody 800-lecia Nysy będzie jeszcze bardziej efektowna!

Tegoroczna edycja Festiwalu Ognia i Wody odbędzie się 26 sierpnia na terenie Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie. Tego dnia w kulminacyjnym momencie na tafli Jeziora Nyskiego dwa żywioły Ogień i Woda połączą siły, aby nadać blasku całemu wydarzeniu. Na niebie rozbłyśnie tysiące fajerwerków w otoczeniu laserów.

Będzie to XII edycja festiwalu. Jak przed rokiem, w czasie widowiska nie zabraknie tancerzy ognia w strojach led i odpalania flar. Do pokazu dołączą także akrobaci na flyboardach, uzbrojeni w elementy pirotechniki scenicznej. Pojawią się łodzie z tancerzami ognia.

Na telebimie zobaczymy historię miasta w pigułce.

Sam pokaz pirotechniczny będzie trwał niemal godzinę, ale Festiwal Ognia i Wody to nie tylko pokaz pirotechniczny. Zapraszamy do udziału w koncertach i największej imprezie na plaży Jeziora Nyskiego. Lokalną gwiazdą muzyczną będzie zespół Electric, a after party poprowadzi DJ Element.

Bilety normalne do nabycia w kwocie 35 zł, ulgowe za 15 złotych. Festiwal Ognia i Wody 2023 – KupBilet.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź