Start Hot Festiwal Ognia i Wody – najważniejsze informacje

Festiwal Ognia i Wody – najważniejsze informacje

przez Nysa Hot

Prawie 13 000 fajerwerków, 16-metrowe miotacze ognia, lasery i teatr tancerzy ognia na plaży – połączą się w jeden kosmiczny, 35-minutowy show „Space Adventure”, który w ramach Festiwalu Ognia i Wody będziecie mogli podziwiać z bliska już 27 sierpnia 2022 (w ostatnią sobotę wakacji) o godz. 22:00 nad Jeziorem Nyskim – na głównej plaży ośrodka AKWA Marina.

– Dlaczego warto być na plaży? Pokaz jest tak zaprojektowany, że tylko z plaży będzie widać wyraźnie wszystkie efekty pirotechniczne, a także będzie słychać muzykę i lektora, który wprowadzi Was w kosmiczny świat inspirowany prozą Lema. Imprezę zaczynamy już o 17:00 – a najlepsi DJ-e zadbają, by Was rozruszać. Pokaz odbędzie się o 22:00 – a impreza potrwa przynajmniej do północy (a jeśli będziecie chcieli bawić się dalej – zorganizujemy after party!). Warto więc być na plaży – to gwarancja najlepszej zabawy i niezapomnianych widoków! – informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina.

KUP BILETY na imprezę w promocyjnej cenie na https://www.kupbilet.pl/kultura/koncert/re0154/opis
… a także w salonach Empik, Kolporter, STS oraz w recepcji ośrodka AKWA Marina.

Dodajmy, że na tę wyjątkową imprezę dowiozą nas dodatkowe autobusy MZK.

Pobierz rozkład jazdy na Festiwal

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź